Renkomäen Autoexpert

Yhteystiedot

Renkomäen Autoexpert

Ansiokatu 4,
15610 LAHTI

Aukioloajat

Avoinna arkisin klo 7:30-17:00
Viikonloppuisin suljettu

Huolto

044 768 9860

Varaosat

044 768 9870

Sähköposti

autoexpert@rexpert.fi

Y-tunnus

0696938-1

Varaa huoltoaika

Voit varata ajan suoraan netistä tai jättää tarjouspyynnön alla olevalla lomakkeella. Siirry ajanvaraukseen »

Yhteyshenkilöt

Juha Rantanen

Huoltopäällikkö

Puh. 0447 68 98 61
juha.rantanen@rexpert.fi

Sergei Pervoi

Huoltoneuvoja

Puh. 0447 68 98 62
autoexpert@rexpert.fi

Teemu Pelkonen

Varaosat

Puh. 0447 68 98 73 teemu.pelkonen@rexpert.fi

Tomi Ollikka

Huoltoneuvoja

Puh. 0447 68 98 66
tomi.ollikka@rexpert.fi

Jarmo (Jappe) Vilenius

Huoltoneuvoja

Puh. 0447 68 98 67
jarmo.vilenius@rexpert.fi

Eetu Kaukanen

Varaosat

Puh. 0447 68 98 71
eetu.kaukanen@rexpert.fi

Pasi Kaukanen

Toimitusjohtaja

Puh. 044 768 98 63
pasi.kaukanen@rexpert.fi

Ota meihin yhteyttä!

Lähetä viesti, jätä tarjouspyyntö tai anna palautetta. Palaamme pian asiaan.

Renkomäen Autoexpert

Ansiokatu 4, 15610 LAHTI

Soita ja kysy lisää!

Huolto: 044 768 9860
Varaosat: 044 768 9870

Aukioloajat

Avoinna arkisin klo 7:30-17:00
Viikonloppuisin suljettu