Renkomäen Autoexpert

Yhteystiedot

 

Suosittu huoltolaskurimme antaa heti automaattisen kustannusarvion sekä erittelyn toimenpiteistä. Ajanvarauksesta pääset valitsemaan heti juuri sinulle sopivan ajankohdan. Voit varata useita eri palveluja. Jos haluat soittaa meille, mutta emme poikkeuksellisesti ehdi vastata, soitamme sinulle mahdollisimman pian takaisin. Soitamme kaikkiin saamiimme puheluihin takaisin. Tällä hetkellä takaisinsoiton saat keskimäärin vain 33 minuutissa.

 

Renkomäen Autoexpert

Ansiokatu 4,
15610 LAHTI

Aukioloajat

Avoinna arkisin klo 7:30-17:00
Viikonloppuisin suljettu

Määräaikaishuollot

044 768 9864

Korjaukset

044 768 9860

Varaosat

044 768 9870

Rengasmyynti

044 768 9865

Sähköposti

autoexpert@rexpert.fi

Y-tunnus

0696938-1

Yhteyshenkilöt

Juha Rantanen

Huoltopäällikkö

Puh. 0447 68 98 61
juha.rantanen@rexpert.fi

Sergei Pervoi

Palveluesimies

Puh. 0447 68 98 62
autoexpert@rexpert.fi

Teemu Pelkonen

Varaosat

Puh. 0447 68 98 73 teemu.pelkonen@rexpert.fi

Tomi Ollikka

Palveluesimies

Puh. 0447 68 98 66
tomi.ollikka@rexpert.fi

Jarmo (Jappe) Vilenius

Palveluesimies

Puh. 0447 68 98 67
jarmo.vilenius@rexpert.fi

Eetu Kaukanen

Varaosat

Puh. 0447 68 98 71
eetu.kaukanen@rexpert.fi

Eerika Viljamaa

Huoltoneuvoja

Puh. 044 768 98 68
eerika.viljamaa@rexpert.fi

 

Pasi Kaukanen

Toimitusjohtaja

Puh. 044 768 98 63
pasi.kaukanen@rexpert.fi

 

Ota meihin yhteyttä!

Lähetä viesti, jätä tarjouspyyntö tai anna palautetta. Palaamme pian asiaan.

Renkomäen Autoexpert

Ansiokatu 4, 15610 LAHTI

Soita ja kysy lisää!

Huolto: 044 768 9860
Varaosat: 044 768 9870

Aukioloajat

Avoinna arkisin klo 7:30-17:00
Viikonloppuisin suljettu

Laskutustiedot

Y-tunnus 0696938-1
Verkkolaskuosoite FI5215873000080096
Välittäjä NDEAFIHH